Урологія

Детальний огляд відділення

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Урологічне відділення знаходиться на другому поверху нашої Клініки.

тел.: 066-888-03-16, 096-888-03-16 | e-mail: westmedical.if@gmail.com

ПОСЛУГИ ВІДДІЛЕННЯ

це запалення слизової оболонки сечового міхура.

вада розвитку, яка характеризується відсутністю задньої стінки сечовипускального каналу в його дистальних відділах.

патологічне звуження препуціального кільця (отвору крайньої плоті, через який виходить головка пенісу).

ендоскопічний метод діагностики, що дає змогу за допомогою спеціального приладу (цистоскопа) оглянути слизові оболонки уретри і сечового міхура, вид (Ендоскопії).

патологія розміщення отвору сечовипускального каналу.

це хвороба, при якій сеча витікає з сечового міхура назад у сечоводи (труби, що ведуть до нирок), оскільки клапан, який повинен утримувати сечу в сечовому міхурі, занадто слабкий.

Записатись на прийом

Дата прийому:

УРОЛОГІЯ В КЛІНІЦІ WEST MEDICAL

«Клініка West Medical» – відомий медичний заклад, однією зі спеціалізацій якого є лікування захворювань сечостатевої системи. Ми проводимо діагностику, лікування та профілактику патологій органів сечовивідної та репродуктивної систем, використовуючи передові європейські методики. З допомогою наших кваліфікованих спеціалістів ви зможете позбутися делікатних проблем та почати нове, повноцінне життя.

У «Клініці West Medical»  можна записатися на консультацію до уролога Богдана Зіняка, який є одним з найкращих фахівців України  у сфері дитячої урології.

За час своєї професійної діяльності відомий лікар-уролог здійснив понад 2500 операцій.

Наша клініка пропонує медичний сервіс європейського рівню, від якісної та високоінформативної діагностики до малоінвазивних втручань. Тут можна замовити широкий спектр діагностичних обстежень сечостатевої сфери:  УСГ (сечовий міхур, простата, нирки), лабораторні аналізи сечі та крові (в тому числі, PSA). На базі нашого медичного закладу малі хірургічні втручання здійснюються з якісним та максимально безпечним знеболенням. Найбільше це актуально для маленьких пацієнтів, які є емоційно вразливими в силу вікових психологічних особливостей. З допомогою наших спеціалістів хірургічні маніпуляції пройдуть швидко та з мінімальним дискомфортом для дитини. Серед розповсюджених втручань: роз’єднання синехій у дівчаток та хлопчиків, видалення сторонніх тіл (нерідко – кліщів), пластика вуздечки крайньої плоті та багато іншого. Дорослі пацієнти отримують комплексну допомогу з лікування еректильної дисфункції та фалокорекції, серед жінок затребуваною є гіменопластика.

Використання сучасних методів діагностики допомагає виявити захворювання на ранніх стадіях та своєчасно розпочати лікування. Комплексний підхід до лікування урологічних хвороб поєднує призначення медикаментозних препаратів та різноманітних процедур. Консультація уролога передбачає ретельний первинний огляд та збір анамнезу, призначення всіх необхідних лабораторних та інструментальних досліджень. Після постановки діагнозу пацієнту розробляється індивідуальна схема лікування. Урологія є досить делікатною сферою, в якій збереження медичної таємниці особливо актуальне. Звернувшись до «Клініки West Medical», ви можете бути впевнені у бездоганній порядності наших спеціалістів та в тактовному ставленні до будь-якої проблеми.

 

Наші лікарі докладуть всі зусилля, щоб повернути здоров’я і радість життя кожному пацієнту!

КЕРІВНИК ТА ПЕРСОНАЛ ВІДДІЛЕННЯ

Потужна команда, яка працює для збереження вашого здоров'я

Зіняк Богдан Михайлович

Лікар-уролог

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід на нашому веб-сайті.