Судинна хірургія

Детальний огляд відділення

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Відділення судинної хірургії знаходиться на другому поверху нашої Клініки.

тел.: 066-888-03-16, 096-888-03-16 | e-mail: westmedical.if@gmail.com

ПОСЛУГИ ВІДДІЛЕННЯ

захворювання, яке проявляється нерівномірним розширенням вен, збільшенням їх довжини, зміною їх форми — звуження венозної стінки і утворення у ній патологічних вузлів.

запалення стінки вени із закупоркою вени згустком крові (тромбом). Найчастіше спостерігають тромбофлебіт нижніх кінцівок. Слід розрізняти поняття «тромбофлебіт» і «флеботромбоз». Флебіт — це запалення стінки вени внаслідок загальної або місцевої інфекції, частіше стрептококового або стафілококового походження. Флеботромбоз розвивається за рахунок зміни коагуляційних властивостей крові, пошкодженні судинної стінки.

це поширене захворювання, з характерним специфічним ураженням артерій еластичного та м’язово-еластичного типів у вигляді вогнищевого розростання сполучної тканини з лiпiдноюінфільтрацією інтими. У результаті цього виникає порушення кровобігу в тканинах.

метод видалення речовини з поверхні лазерним імпульсом.

малотравматичная ін’єкційна методика видалення варикозно-змінених вен, спайдер-вен (судинних зірочок), телангиектазим нижніх кінцівок.

Записатись на прийом

Дата прийому:

СУДИННА ХІРУРГІЯ В КЛІНІЦІ WEST MEDICAL

Судинна хірургія (флебологія) є важливим напрямком діяльності “Клініки West Medical”.  Це область медицини, яка вивчає лікування та діагностику судинних захворювань (найпоширенішими з яких є варикозна хвороба вен нижніх кінцівок та тромбоз судин). Судинний хірург, флеболог Юрій Фреїшин спеціалізується на лікуванні та профілактиці варикозу, має безцінний досвід роботи у відомих медичних клініках Польщі.

Пацієнти  “Клініки West Medical” отримують швидку та кваліфіковану допомогу у лікуванні наступних судинних патологій: варикозне розширення вен, трофічні виразки, венозна недостатність, атеросклероз та облітеруючий атеросклероз, синдром Рейно, тромбоз, тромбофлебіт та інші.

У своїй роботі ми застосовуємо сучасні методи лікування судин за допомогою лазерної хірургії, проводимо відкриті та малоінвазивні операції на судинах. Сучасні стандарти діагностики передбачають проведення ультразвукового дослідження вен (доплерографія судин) та дуплексне сканування. Це дозволяє точно та швидко оцінити стан хворого і підібрати найкращий метод лікування хвороби. В лікуванні варикозного розширення вен нижніх кінцівок можуть застосовуватися різноманітні методи – консервативне лікування, проведення компресійної склеротерапії, лікування лазером та хірургічне втручання. Вибір конкретної методики залежить від стадії та виду захворювання, наявності супутніх патологій та інших факторів. Своєчасна консультація флеболога та вибір правильної схеми лікування допомагає уникнути хірургічного втручання.

У “Клініці West Medical” запропонують ефективне консервативне лікування варикозу, нададуть рекомендації з профілактики судинних захворювань (режим, рухова активність, лікувальна фізкультура, правильне  користування компресійним трикотажем, профілактичний прийом препаратів-флеботоніків). Для кожного пацієнта розробляється персональна програма терапії та реабілітації, з врахуванням всіх індивідуальних особливостей. Пацієнтам з порушенням току лімфи рекомендується пройти курс лімфодренажного масажу. Затребуваною послугою є склерозування судин – метод спрямований на видалення підшкірних варикозно-розширених вен та судинних «зірочок». Склеротерапія – це безпечний та малотравматичний спосіб позбутися розповсюдженого косметичного дефекту.

 

Клініка West Medical – це медичний заклад, де застосовуються інноваційні методи лікування судинних захворювань. Швидко, надійно, безпечно!

КЕРІВНИК ТА ПЕРСОНАЛ ВІДДІЛЕННЯ

Потужна команда, яка працює для збереження вашого здоров'я

Фреїшин Юрій Миколайович

Лікар-флеболог, судинний хірург

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід на нашому веб-сайті.