Стоматологія

Детальний огляд відділення

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Стоматологічне відділення знаходиться на першому поверху нашої Клініки.

тел.: 066-888-03-16, 096-888-03-16 | e-mail: westmedical.if@gmail.com

ПОСЛУГИ ВІДДІЛЕННЯ

це металеві штифти або каркаси, які вживляють у кістку верхньої або нижньої щелепи. Коли імплантанти встановлені, стоматолог може закріпити на них зубні протези.

видалення зубного каменю за допомогою ультразвуку, содоструйки (повітряно-абразивна обробка) і поліровочних паст.

гостре або хронічне запалення судинно-нервового пучка зуба(пульпи) через проникнення в неї бактерій з каріозної порожнини зуба. З поширенням процесу на всю тканину пульпи або появою гною, больові відчуття набувають характеру пульсуючих, особливо посилюючись у нічний час з іррадіацією в різні відділи щелепно-лицьової ділянки.

стоматологічне захворювання, при якому уражаються тканини ,що оточують зуб.

захворювання запального характеру, яке супроводжується кровоточивістю ясен, набряком ясен, виділення гною.

Записатись на прийом

Дата прийому:

СТОМАТОЛОГІЯ В КЛІНІЦІ WEST MEDICAL

У «Клініці West Medical» працюють ведучі спеціалісти в області стоматології. До послуг наших пацієнтів – інноваційні методики та сучасне обладнання. Досвідчені фахівці беруться за проблеми будь-якої складності, від вирівнювання зубів до хірургічної стоматології (зокрема, імплантології). Ми використовуємо ефективне та безпечне стоматологічне обладнання компанії «Anthos» (Італія), яке вважається одним з найкращих у світі для даної галузі.

Команда високопрофесійних стоматологів на чолі з доктором Фало Талалом завжди готова надати кваліфікаційну допомогу. Лікар Фало Талал є знаним фахівцем в сфері стоматології, він спеціалізується на проведенні хірургічних операцій та імплантології, використовуючи передові європейські методики. Ми вживлюємо зубні імпланти швейцарського та корейського виробництва, що є запорукою ідеального результату на довгі роки.

Якщо у вас болить зуб, не влаштовує прикус або ж турбує естетична недосконалість посмішки, спеціалісти «Клініці West Medical» пропонують широкий спектр стоматологічних послуг. Лікар-стоматолог Вікторія  Бабінчук бездоганно володіє всіма методиками професійної гігієни порожнини рота, як для дорослих, так і для маленьких пацієнтів.

Художня реставрація зубів проводиться з використанням апробованих та цілком безпечних матеріалів, які відрізняються довговічністю. Наші фахівці відновлять анатомію кожного зуба, зробивши це у найбільш комфортний для пацієнта спосіб. Лікар-ортодонт «Клініки West Medical»  проведе корекцію прикусу з застосуванням знімних (пластини, капи, позиціонери) та незнімних (брекети) систем. Цирконієві вініри Emax та професіоналізм наших лікарів-ортодонтів подарують вам привабливу та здорову посмішку.  У нашій клініці допоможуть відновити жувальну функцію зубів завдяки використанню металокерамічних коронок, а також інших незнімних та знімних конструкцій. Серед популярних напрямків терапевтичної стоматології – лікування всіх типів карієсу та пломбування зубів, ендодонтична терапія важкопрохідних каналів та інше.

 

Кваліфіковані лікарі «Клініки West Medical» знайдуть до кожного пацієнта свій підхід.

Ми докладемо всіх зусиль, щоб візит до стоматолога запам’ятався як початок нового життя і зустріч зі своєю з чарівною посмішкою!

КЕРІВНИК ТА ПЕРСОНАЛ ВІДДІЛЕННЯ

Потужна команда, яка працює для збереження вашого здоров'я

Фало Таллал

Лікар-стоматолог

Бабінчук Вікторія Володимирівна

Лікар-стоматолог

Кучера Мар’яна Володимирівна

Лікар-стоматолог

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід на нашому веб-сайті.