Косметологія

Детальний огляд відділення

КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Косметологічне відділення знаходиться на першому поверху нашої Клініки.

тел.: 066-888-03-16, 096-888-03-16 | e-mail: westmedical.if@gmail.com

ПОСЛУГИ ВІДДІЛЕННЯ

Чистка обличчя – дана процедура є важливим етапом в догляді за шкірою, так як вона очищає шкіру від відмерлих клітин, усуває жир та забруднення (кордони, чорні точки, міліум) і сприяє оновленню шкіри. Після очищення шкіра обличчя стає еластичною та сяючою.

Біоревіталізація – це ін’єкційна процедура за допомогою якої гіалуронова кислота вводиться в дерму, і запускає механізм глибокого зволоження і омолодження шкіри.

Контурна пластика – це введення гелів (філлерів) на основі гіалуронової кислоти у проблемні ділянки для відновлення об’єму. За допомогою контурної пластики корегуєм об’єм губ, носогубні складки, носослізні борозни, підборіддя і скули, овал обличчя.

Мезотерапія – це метод омолодження, лікування та відновлення не тільки обличчя, а й тіла та волосся. Метод основний на введенні малих доз активних компонентів (вітаміни, гіалуронова кислота, амінокислот ті ін.) внутрішньодермально.

Ін’єкції краси (ботокс, диспорт, ксеомін) – це препарати ботулотоксину типу А, очищеного природного білка, який блокує передачу нервових імпульсів на м’яз. Ефективний і безболісний метод корекції мімічних зморшок (морщини чола, міжбрів’я, ділянки очей), а також для усунення підвищеної пітливості під пахвами, на долонях і стопах.

Пілінг – (від англ. to peel – знімати шкіру, очищати) – це метод очищення шкіри від ороговілих клітин. Адже, вони погіршують колір обличчя, сповільнюють проникнення поживних речовин в глибокі шари епідермісу, знижують загальний тонус шкіри.

Записатись на прийом

Дата прийому:

КОСМЕТОЛОГІЯ В КЛІНІЦІ WEST MEDICAL

“Клініка West Medical”  спеціалізується на передових апаратних та ін’єкційних косметологічних методиках. Кожний косметологічний засіб має необхідний сертифікат якості та екологічної безпечності відповідно до європейських стандартів. Всі методики апробовані на базі ведучих європейських та вітчизняних клінік. Наш косметологічний кабінет оснащений високотехнологічним обладнанням європейського та американського виробництва, що відкриває широкі можливості по наданню найрізноманітніших послуг.

Досвідчені фахівці “Клініки West Medical” працюють на конкретний і позитивний результат. Для кожного пацієнта розробляється індивідуальна програма лікування та корекції косметичних дефектів, з врахуванням його стану здоров’я та особливостей організму. Відомий лікар-косметолог Світлана Медвідь спеціалізується на процедурах естетичної косметології, вона допоможе жінкам та чоловікам повернути своїй шкірі привабливий та здоровий вигляд, позбавитися розповсюджених недоліків.

У нашій клініці можна замовити всі популярні косметичні процедури, від  очищення пор до ін’єкцій краси. До ваших послуг: догляд і чистка обличчя,  пілінг та плазмоліфтинг, карбоксетерапія та тредліфтинг (мезонитки), ін’єкції краси і контурна пластика, біоревіталізація і мезотерапія.

Ін’єкційна та апаратна косметологія ХХІ століття від “Клініки West Medical”  допоможе позбутися зморшок та розширених пор, надати обличчю більш чіткого контуру, вилікує запалення, поверне шкірі пружність та здоровий колір. Застосування сучасник методик не тільки забезпечує максимальний комфорт для пацієнта та мінімізує неприємні відчуття. Досягнутий результат відрізняється довготривалістю (від кількох місяців до 2-4 років, в залежності від виду косметичної процедури).

Клініка West Medical – це місце, де вашій шкірі подарують другу молодість!

КЕРІВНИК ТА ПЕРСОНАЛ ВІДДІЛЕННЯ

Потужна команда, яка працює для збереження вашого здоров'я

Медвідь Світлана Володимирівна

Лікар-косметолог

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід на нашому веб-сайті.