Гастроентерологія

Детальний огляд відділення

Контактна інформація

Гастроентерологічне відділення знаходиться на другому поверху нашої Клініки.

тел.: 066-888-03-16, 096-888-03-16 | e-mail: westmedical.if@gmail.com

Послуги відділення

ураження слизової оболонки шлунка, що призводить до її поступової атрофії.

це процедура, в ході якої фахівець виявляє стан органу

хронічне запалення підшлункової залози, що характеризується хронічним болем в мезогастральній ділянці, мальабсорбцією (стеаторея (“жирні” випорожнення), наростаючими осередковими, сегментарними або дифузними дегенеративними і деструктивними змінами паренхіми залози з розвитку фіброзу, порушеннями прохідності панкреатичних проток, поступовим заміщенням паренхіми органу сполучною тканиною з розвитком її екзо — і ендокринної недостатності.

запалення стінки жовчного міхура, яке виникає внаслідок застою жовчі або інфекції.

це запалення слизової оболонки товстого кишечника, при якому відбуваються різні зміни, починаючи від звичайних запальних і закінчуючи атрофічними і дистрофічними змінами.

Записатись на прийом

Дата прийому:

Гастроентерологія в Клініці West Medical

У сучасному світі послуги гастроентеролога є одними з найбільш затребуваних.  У “Клініці West Medical” ви маєте можливість записатися на прийом до провідного гастроентеролога, лікаря вищої категорії  Ганни Шеремети. Це знаний фахівець у галузі дитячої гастроентерології, стаж професійної діяльності якої складає 45 років. Ганна Іванівна – відомий та шанований в Івано-Франківську дитячий гастроентеролог. Сьогодні вона надає допомогу як маленьким, так і дорослим пацієнтам. Лікар бездоганно володіє сучасними методиками діагностики та знаходить до кожного пацієнта індивідуальний підхід.

Ви можете звернутися до “Клініки West Medical” та отримати якісну медичну допомогу у терапії таких розповсюджених захворювань як гастрит, панкреатит, холецистит, гастродуоденіт і дуоденіт, хронічний коліт, дискінезія біліарних протоків, езофагіт, гепатит В і гепатоз, дискінезія стравоходу, жовчнокам’яна хвороба, коліти різної етіології, гастроезофагеальна рефлексна хвороба, функціональні диспепсії та інші недуги.

Консультація гастроентеролога включає кваліфікований огляд, збір анамнезу та розробку індивідуальної схеми обстеження. За потреби залучаються інші спеціалісти нашої клініки.

Ви отримаєте детальні та персональні консультації про особливості харчування саме у вашому випадку. Наші лікарі допоможуть підібрати дієту для досягнення максимального ефекту при захворюваннях кишково-шлункового тракту, алергії та ожирінні, дисбактеріозі та дисбіозі.

“Клініка West Medical” спеціалізується на неінвазивній діагностиці гастропатологій та має всі наявні умови для проведення широкого спектру необхідних досліджень. В окремих випадках сучасна високоінформативна неінвазивна діагностика допомагає навіть уникнути необхідності проведення ендоскопічних та інших неприємних втручань.

Здорове травлення є запорукою міцного імунітету та гарного самопочуття, привабливого зовнішнього вигляду і можливості радіти життю. Все це тепер доступно для кожного з допомогою досвідчених лікарів  нашої клініки!

Керівник та персонал відділення

Потужна команда, яка працює для збереження вашого здоров'я

Шеремета Ганна Іванівна

Лікар-гастроентеролог

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід на нашому веб-сайті.