Діагностика

Детальний огляд відділення

Контактна інформація

Діагностичне відділення знаходиться на першому поверху нашої Клініки.

тел.: 066-888-03-16, 096-888-03-16 | e-mail: westmedical.if@gmail.com

Послуги відділення

найважніше обстеження внутрішніх органів людини і тих процесів, які протікають в них, за допомогою ультразвукових хвиль.

неінвазивний метод дослідження серця та магістральних судин за допомогою ультразвуку.

це сучасний метод діагностики судин верхніх та нижніх кінцівок, який робиться ультразвуковим методом.

інноваційний метод діагностики, що дозволяє лікарю оцінити структуру тканини органа та виявити патологічні зміни в ньому на ранніх стадіях розвитку.

це високоінформативний, безпечний, простий в проведенні метод діагностики, який не має протипоказань. Виконує функцію контролю стану внутрішніх органів жінки, допомагає проводити діагностику і моніторинг пухлинних утворень матки і яєчників, виявляти причини безплідності.

Записатись на прийом

Дата прийому:

ДІАГНОСТИКА В КЛІНІЦІ WEST MEDICAL

“Клініка West Medical” приділяє велику увагу своєчасній та високоточній діагностиці, адже саме виявлення захворювань на ранніх стадіях є запорукою їх успішного лікування. Наш медичний заклад створено на основі досвіду кращих європейських клінік, з залученням провідних спеціалістів та сучасного обладнання. В “Клініці West Medical” працюють досвідчені та добросовісні фахівці, які проводять діагностику на високому професійному рівні і в найкоротші терміни.

У нас можна замовити загальний та розширений аналіз крові, провести біохімічне дослідження крові та діагностику на вміст на гормонів,  здати кров на онко маркери. “Клініка West Medical” пропонує широкий спектр діагностичних послуг, від лабораторного дослідження крові, сечі та інших біологічних рідин до УЗД всіх систем та органів.

Кваліфіковані лікарі проводять ультразвукове дослідження органів черевної порожнини, сечового міхура та нирок, УЗД щитовидної залози, молочних залоз, серця (ехокардіоскопія), органів малого тазу, наднирників. Ми проводимо також УЗД вен нижніх кінцівок, суглобів, ока, м’яких тканин.

Пацієнти клініки мають унікальну нагоду пройти повну ЛОР діагностику і дослідження порушень слуху. Деякі з методик є рідкісними не тільки для Західної України, але й для нашої країни взагалі. У нас можна замовити  обстеження за допомогою реєстрації коротколатентних слухових викликаних потенціалів (КСВП), непряму ларингоскопію, аудіометрію та тимпанометрію, відеоендоскопічне дослідження придаткових пазух носа, скринінг слуху методом реєстрації отоакустичної емісії, отоскопію та мікроотоскопію, діагностику слуху слуху за допомогою камертонів. В умовах клініки ви маєте можливість швидко та комфортно зробити електрокардіограму, без черг та затримок з отриманням результатів.

“Клініка West Medical” має всі необхідні дозвільні документи на проведення професійної діяльності, що є запорукою високої якості та надійності наших послуг. Відносини з пацієнтами будуються на основі довіри та поваги, саме тому в нашому медичному закладі відсутня гіпердіагностика та призначення зайвих процедур. Кожен відвідувач має власну медичну картку в електронному вигляді, завдяки чому інформація зберігається зручно та надійно і може бути опрацьована у найкоротший термін. Всі результати аналізів можуть бути роздруковані або відправлені клієнту на вказану електронну адресу.

Клініка West Medical – це різноманітні методи лабораторних та апаратних досліджень, досвідчені професіонали, сучасне обладнання, європейський сервіс.

КЕРІВНИК ТА ПЕРСОНАЛ ВІДДІЛЕННЯ

Потужна команда, яка працює для збереження вашого здоров'я

Губицька Марія Вікторівна

Лікар-УЗД

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід на нашому веб-сайті.