Про нас

Ми сучасна медична клініка

Клініка West Medical (Вест Медікал) є сучасною медичною клінікою, яка працює за європейськими стандартами якості. До послуг наших пацієнтів – високоінформативне діагностичне обладнання та лікувальне обладнання від відомих брендів, досвідчені лікарі з бездоганною репутацією і щира людяність до всіх відвідувачів. Всі зусилля наших медичних працівників спрямовані до досягнення спільної мети – одужання пацієнта.  Сучасний медичний центр в Івано-Франківську відкритий для дорослих та дітей, а наші серця відкриті для кожного клієнта!

Наша місія

Клініка West Medical (Вест Медікал) – це клініка допомоги дітям та дорослим. В штаті працюють дитячі та дорослі спеціалісти за різноманітними напрямками. До ваших послуг стоматолог, уролог, лікар УЗД, гастроентеролог, судинний хірург, отоларинголог, косметолог. Одним з затребуваних напрямків клініки є хірургічна та терапевтична  стоматологія. Наша місія – подарувати пацієнту здоров’я та допомогти повернутися до повноцінного життя. Кожен з лікарів прагне досягти професійної та моральної досконалості, тому самовіддано працює на позитивний результат.

Віртуальний 3D-тур нашої клініки

 

Можливості

Ми постійно інвестуємо у високотехнологічне обладнання

Наш медичний центр постійно інвестує у придбання надсучасного медичного обладнання, перевагами якого є висока діагностична точність, швидкість обстеження та максимальний комфорт для пацієнта.  На базі Клініки West Medical можна пройти наступні види обстежень: ультразвукова діагностика, цистоскопія, електрокардіографія (ЕКГ) та інше. Працює потужна лабораторія та маніпуляційний кабінет. Кожний куточок нашої медичної багатопрофільної установи створений для комфорту та зручності пацієнтів.

Ми обіцяли піклуватися про Вас… і тримаємо слово!

Відгуки

 • Була на прийомі у лікаря стоматолога Бабінчук Вікторії. Лікар дуже уважна і має особливий підхід до дітей. Я дуже задоволена, рекомендую!
  Іванна
 • Був з дитиною на прийомі у невропатолога Аннюк Мирослави. Вона спеціаліст своєї справи. Дбайливо ставилась  до моєї дитини. Після сеансів МІКРОПОЛЯРИЗАЦІЇ ми побачили значний покращений результат. Дякую.
  Микола Васильович
 • Шеремета Г.І. висококваліфікований лікар, спеціаліст своєї справи. Видно, що любить свою роботу. Після її призначення лікування , моя дитина себе прекрасно почуває. Рекомендую.
  Марина
 • Зіняка Богдана Михайловича ми знаємо уже не перший рік. Дуже позитивна і порядна людина. Він СПЕЦІАЛІСТ від БОГА !!!.  У клініці «ВЕСТ МЕДІКАЛ» прекрасні люди!.
  Надія Дмитрівна
 • Дівчата на рецепшені дуже ввічливі і приємні. Вони все мені підказали і порекомендували, навіть запропонували чай. Це дуже приємно коли про тебе дбають. У всіх клініках так би мало бути як тут. Видно що це люди навчені для своєї справи. Велике спасибі .
  п. Ганна
 • Вперше відвідали клініку в травні. Проводили синові процедуру "мікрополяризація мозку". Вдруге її ж повторювали в серпні. В клініці працюють чудові фахівці. Особливо вдячна нашому лікареві Мирославі Ярославівні. Вона легко знайшла підхід до дитини, чим я дуже задоволена). Успіху вам і процвітання!!!
  Марія

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід на нашому веб-сайті.