Про нас

Ми сучасна медична клініка

Клініка West Medical є сучасною медичною клінікою, яка працює за європейськими стандартами якості. До послуг наших пацієнтів – високоінформативне діагностичне обладнання та лікувальне обладнання від відомих брендів, досвідчені лікарі з бездоганною репутацією і щира людяність до всіх відвідувачів. Всі зусилля наших медичних працівників спрямовані до досягнення спільної мети – одужання пацієнта.  Сучасний медичний центр в Івано-Франківську відкритий для дорослих та дітей, а наші серця відкриті для кожного клієнта!

Наша місія

Клініка West Medical – це клініка допомоги дітям та дорослим. В штаті працюють дитячі та дорослі спеціалісти за різноманітними напрямками. До ваших послуг стоматолог, уролог, лікар УЗД, гастроентеролог, судинний хірург, отоларинголог, косметолог. Одним з затребуваних напрямків клініки є хірургічна та терапевтична  стоматологія. Наша місія – подарувати пацієнту здоров’я та допомогти повернутися до повноцінного життя. Кожен з лікарів прагне досягти професійної та моральної досконалості, тому самовіддано працює на позитивний результат.

Віртуальний 3D-тур нашої клініки

 

Можливості

Ми постійно інвестуємо у високотехнологічне обладнання

Наш медичний центр постійно інвестує у придбання надсучасного медичного обладнання, перевагами якого є висока діагностична точність, швидкість обстеження та максимальний комфорт для пацієнта.  На базі Клініки West Medical можна пройти наступні види обстежень: ультразвукова діагностика, комп’ютерна томографія, фіброгастродуоденоскопія, мамографія, цистоскопія, кольпоскопія та інше. Працює потужна лабораторія та маніпуляційний кабінет. Кожний куточок нашої медичної багатопрофільної установи створений для комфорту та зручності пацієнтів.

Ми обіцяли піклуватися про Вас… і тримаємо слово!

Відгуки

 • Була на прийомі у лікаря стоматолога Бабінчук Вікторії. Лікар дуже уважна і має особливий підхід до дітей. Я дуже задоволена, рекомендую!
  Іванна
 • Був з дитиною на прийомі у невропатолога Аннюк Мирослави. Вона спеціаліст своєї справи. Дбайливо ставилась  до моєї дитини. Після сеансів МІКРОПОЛЯРИЗАЦІЇ ми побачили значний покращений результат. Дякую.
  Микола Васильович
 • Шеремета Г.І. висококваліфікований лікар, спеціаліст своєї справи. Видно, що любить свою роботу. Після її призначення лікування , моя дитина себе прекрасно почуває. Рекомендую.
  Марина
 • Зіняка Богдана Михайловича ми знаємо уже не перший рік. Дуже позитивна і порядна людина. Він СПЕЦІАЛІСТ від БОГА !!!.  У клініці «ВЕСТ МЕДІКАЛ» прекрасні люди!.
  Надія Дмитрівна
 • Дівчата на рецепшені дуже ввічливі і приємні. Вони все мені підказали і порекомендували, навіть запропонували чай. Це дуже приємно коли про тебе дбають. У всіх клініках так би мало бути як тут. Видно що це люди навчені для своєї справи. Велике спасибі .
  п. Ганна

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід на нашому веб-сайті.