Наш персонал

Пошук лікарів та інформації про них

Стоматологія

Клініка West Medical пропонує широкий перелік стоматологічних послуг різної складності, від підбору брекетів до складних хірургічних втручань. Працюємо на сучасному обладнанні італійського бренду «Anthos». Відділення очолює Фало Таллал – відомий стоматолог-імплантолог. Він проводить хірургічні операції за сучасними стандартами, вживлює імпланти швейцарського та корейського виробництва. В команді працює Бабінчук Вікторія Володимирівна – лікар-стоматолог, бездоганно розуміється на методиках професійної стоматологічної гігієни та догляду

Бабінчук Вікторія Володимирівна

Лікар-стоматолог

Кучера Мар’яна Володимирівна

Лікар-стоматолог

Фало Таллал

Лікар-стоматолог

Урологія

Комплексне лікування та високоінформативна діагностика захворювань урологенітальної сфери. До послуг пацієнтів: УСГ, лабораторні дослідження, малі хірургічні втручання, безпечне знеболення для дітей. Відділення очолює Зіняк Богдан Михайлович – лікар-уролог вищої категорії, обласний спеціаліст. Один з найкращих дитячих урологів України.

Зіняк Богдан Михайлович

Лікар-уролог

Гастроентерологія

Комплексне лікування патологій шлунково-кишкового тракту. Терапія хронічних хвороб (гастрит, виразкова хвороба, рефлекс-езофагіт, гепатит та ін.). Підбір індивідуальної схеми лікування та дієти. Відділення очолює Шеремета Ганна Іванівна – відомий дитячий гастроентеролог, лікар вищої категорії. Стаж професійної діяльності – 45 років.

Шеремета Ганна Іванівна

Лікар-гастроентеролог

Судинна хірургія

Ефективне лікування судинних патологій (варикозне розширення вен нижніх кінцівок, тромбоз, телеангиоэктазія та ін.). Сучасна діагностика, консервативні та оперативні методики лікування, послуги лімфодренажного масажу. Відділення очолює Фреїшин Юрій Миколайович –  судинний хірург, флеболог. Має досвід роботи у відомих клініках Республіки Польща.

Фреїшин Юрій Миколайович

Лікар-флеболог, судинний хірург

Пластична хірургія

В “Клініці West Medical” пластична хірургія – це професійність, турбота не тільки про зовнішній вигляд, але і про здоров’я людини.

Прийом проводить досвідчений  пластичний хірург Сергій Гаврилюк, який має багатий досвід професійної діяльності.

До послуг наших пацієнтів – потужні діагностичні та лабораторні можливості клініки. 

Сергій Гаврилюк

пластичний хірург

Неврологія

Сучасні методики лікування та реабілітації. Можливість пройти сеанси мікрополяризації мозку. Допомога при аутизмі, дитячому церебральному паралічі, приглухуватості, неврозах, погіршенні зору та зниженні здатності до запам’ятовування, вегето-судинній дистонії, епісиндромі.  Реабілітація  після перенесеного інсульту, черепно-мозкових травм.

Аннюк Мирослава Ярославівна

Лікар-невропатолог

Косметологія

Професійний догляд за обличчям, послуги пілінгу та плазмоліфтінгу, ін’єкції краси та карбоксетерапія, мезотоніки і контурна пластика. Сучасне обладнання від європейських та американських брендів, дозвільні сертифікати на кожен препарат. Відділення очолює Світлана Медвідьлікар-косметолог, яка надає послуги естетичної медицини та є досвідченим фахівцем.

Медвідь Світлана Володимирівна

Лікар-косметолог

Діагностика

Широкий спектр діагностичних можливостей: аналізи крові, сечі та інших біологічних рідин, УЗД (всі системи та органи), діагностика лор-органів та функціональних порушень слуху, проведення ЕКГ. Відділення очолює Губицька Марія Вікторівналікар-УЗД, досвідчений фахівець. Проводить ультразвукове обстеження всіх систем та органів, швидко та кваліфіковано розшифровує результат.

Губицька Марія Вікторівна

Лікар-УЗД

Плутаєтесь в медичних термінах?

Скористайтесь нашою бібліотекою медичних термінів від А до Я!

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід на нашому веб-сайті.